  • Mfr # A-BP122251500
  • Zoro # G501703414
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
A-BP122251500
Country of Origin
Italy
Description
Outer Drive Tube, : CV., Replaces: Bondioli Part No: BP122251500, Size: (A) 58.20mm x (B) 3.00mm, length 1500mm, Web Notes: Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP122251500. Fits Bondioli & Pavesi SFT 80 EL CV Series: Size S8, Web Notes: Standard 4 Lobe Outer Drive Tube. O.D.: 58.20 mm, Wall Thickness: 3.00 mm. Length: 1500 mm.