  • Mfr # A-BP122271500
  • Zoro # G401703446
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A-BP122271500
Country of Origin
Italy
Description
Outer Drive Tube, : CV., Replaces: Bondioli Part No: BP122271500, Size: (A) 66.0mm x (B) 3.25mm, length 1500mm, Web Notes: Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP122271500. Fits Bondioli & Pavesi SFT 80 EL CV Series: Size H8, Web Notes: Standard 4 Lobe Outer Drive Tube. O.D.: 66.00 mm, Wall Thickness: 3.25 mm. Length: 1500 mm.