  • Mfr # A-BP122451500
  • Zoro # G301703553
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A-BP122451500
Country of Origin
Italy
Description
Outer Tube, : Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP122451500. Fits Bondioli & Pavesi SFT EL Series: Size S6., Replaces: Bondioli Part No: BP122451500, Size: (A) 53.90mm x (B) 3.25mm, length 1500mm, Web Notes: Standard 4 Lobe Outer Profile Tube. O.D.: 53.90 mm, Wall Thickness: 3.25 mm. Length: 1500 mm.