  • Mfr # A-BP125171500
  • Zoro # G901703489
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-BP125171500
Country of Origin
Italy
Description
Outer Tube, : 100 Series 80 EL CV: Size 6. , Replaces: Bondioli Part No: BP125171500, Size: (A) 54mm x (B) 3.7mm, length 1500mm, Web Notes: Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP125171500. Fits Bondioli & Pavesi 650, 660, 670 Series: Size 6 CV;, Web Notes: Standard Triangular Outer Profile Tube. O.D.: 54 mm, Wall Thickness: 3.7 mm. Length: 1500 mm.