  • Mfr # A-BP125221500
  • Zoro # G201703318
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-BP125221500
Country of Origin
Italy
Description
Outer Tube, : Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP125221500. Fits Bondioli & Pavesi 100 Series: Size 8 and 9., Replaces: Bondioli Part No: BP125221500, Size: (A) 63mm x (B) 4mm, length 1500mm, Web Notes: Standard Triangular Outer Profile Tube. O.D.: 63 mm, Wall Thickness: 4 mm. Length: 1500 mm.