  • Mfr # DTC-S30-108L
  • Zoro # G211220614
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DTC-S30-108L
Country of Origin
United States
Description
Dishtable, clean, straight design, attaches to left of dish machine operator, 10-1/2 in.H backsplash, 3 in. rolled front & side rims, stainless steel legs & crossrails, 107 in.W x 30 in.D x 34 in.H, 14/304 stainless steel