  • Mfr # FC-1-3024-24L
  • Zoro # G611074008
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
FC-1-3024-24L
Country of Origin
United States
Description
Fabricated Sink, 1-compartment, 24 in. left drainboard, bowl size 30 in. x 24 in. x 14 in. deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8 in. OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1 in. adjustable stainless steel bullet feet, overall 29-1/2 in. F/B x 56-1/2 in. L/R, NSF