  • Mfr # PRC-24-48R-10
  • Zoro # G911078614
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PRC-24-48R-10
Country of Origin
United States
Description
Prestige Ice Chest, with 10-circuit cold plate, with cold plate, 48 in. wide, bottle storage rack on left, 32/108 lbs ice capacity, stainless steel construction with foam insulation, 7 in. backsplash, 25 in. front-to-back, 11 in. deep bin, soda chase provision in top of backsplash, NSF