  • Mfr # PRU-24-48R-10
  • Zoro # G311078740
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PRU-24-48R-10
Country of Origin
United States
Description
Prestige Uni-Serv Speed Bar, with 11 in. deep ice bin on right with 10-circuit cold plate, dump sink with 4 in. deck mount faucett with swing spout, recessed glass shelf, blender recess with outlet, stainless steel construction, 48 in.W x 30 in.D x 36 in.H