  • Mfr # 94-41-24-36RL
  • Zoro # G211075078
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
94-41-24-36RL
Country of Origin
United States
Description
Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 24 in. front-to-back x 24 in.W sink compartment, 14 in. deep, with 11 in.H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 36 in. drainboards, 14 gauge 304 stainless steel, 1 in. adjustable bullet feet, overall 32 in. F/B x 98 in. L/R, NSF