  • Mfr # 93-43-72-24RL
  • Zoro # G911073992
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
93-43-72-24RL
Country of Origin
United States
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left & right-hand drainboards, 24 in. front-to-back x 24 in.W sink compartments, 12 in. deep, with 8 in.H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24 in. drainboards, 1 in. adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 32 in. F/B x 127 in. L/R, NSF requires 2 faucets