  • Mfr # 3CS2-1410-11.5LR
  • Zoro # G1500936
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
3CS2-1410-11.5LR
Country of Origin
United States
Description
Convenience Store Sink, 2-bowl, with 11.5" LH/RH drainboard, 14" W x 10" L-R bowl dimensions, 10" D fabricated bowl, 7" H splash, s/s gussets, legs & adjustable white metal feet, 16 gauge 300 series s/s bowl, 16 gauge 400 series body, "Aero Safety Edge", Space Saver const, fully welded gussets, shipped KD, NSF