  • Mfr # A-BP125091500-A-AI
  • Zoro # G908402774
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
A-BP125091500-A-AI
Country of Origin
Türkiye
Description
One New Aftermarket Standard Triangular Inner Profile Tube OD 450 mm, Wall Thickness 42 mm Length 1500 mm Fits Bondioli Pavesi 100 Series Size 5, 6 Taarup 30759 Length Must be Cut to LengthGenuine alternative to original partDim B 2BP5 BP6SizeA 45mm x B 42mm, length 1500mm