  • Mfr # A-BP125071500-AI
  • Zoro # G011191381
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A-BP125071500-AI
Country of Origin
India
Description
One New Aftermarket Inner Tube-Standard Triangular Inner Profile Tube. O.D.: 36.0 mm, Wall Thickness: 4.5 mm. Length: 1500 mm. Replaces: Bondioli & Pavesi No. BP125071500. Fits Bondioli & Pavesi 100 Series: Size 4; Bondioli & Pavesi SFT EL Free Rotate Series: Size S4.-Original Bondioli & Pavesi part.-Replaces:Bondioli Part No: BP125071500-Size:A 36.1mm x B 4.5mm, length 1500mm