  • Zoro # G612310983
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
UKP318+H2318
Zoro #
G612310983
UPC #
Country of Origin
Japan
Description
h=118MM, A=430MM, E-Min=310MM, E-Max=350MM, b=110MM, s1=33MM, N=43MM, g=50MM, w=235MM, L=86MM