  • Zoro # G102213848
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1-3PB001
Zoro #
G102213848
UPC #
Country of Origin
United States
Description
Element;Length: 10", 254 Mm;Material(S): Incoloy;Thread: 3/8"-20;Voltage: 220 Vac;Weight: 0.562 Lb;Weight: 0.867 Lb;Width: 1-1/2", 38 Mm;Models Used In:;Bakers Aid Ba Series;Ge (Hobart) Ba Series