  • Zoro # G806416071
Industry Number
D660/07
Outside Length
665 in
Number of Ribs
7
Top Width
1 1/4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D660/07
Zoro #
G806416071
Dimensions
Outside Length
665 in
Top Width
1 1/4 in
Inside Length
Inside Length-660 in
Height
3/4 in
Number of Ribs
7
Temp. Range
-30 F to 160 F