  • Zoro # G406392348
Industry Number
240K29
Number of Ribs
29
Top Width
4.06 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
240K29
Zoro #
G406392348
Top Width
4.06 in
Pitch Length
24 in
Height
0.21 in
Number of Ribs
29
Heavy Duty General Application
Banded Belt
No
Storage Temp.
40F-100F
Temp. Range
-30 F to 160 F