  • Mfr # BKF-4SM-10-G
  • Zoro # G8413247
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BKF-4SM-10-G
Description
Optiflow Cast Body Faucet with 10" Swing Spout and 8" O.C. Splash Mount. Includes 1/4 Turn Ceramic Cartridges, Integral Check Valves. Faucet is Lead Free. ANSI/NSF 61, cCSAus