  • Mfr # BKF-4SM-14-G
  • Zoro # G8412303
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
BKF-4SM-14-G
Description
Optiflow Cast Body Faucet with 14" Swing Spout and 8" O.C. Splash Mount. Includes 1/4 Turn Ceramic Cartridges, Integral Check Valves. Faucet is Lead Free. ANSI/NSF 61, cCSAus