  • Mfr # BKF4HD-14-G
  • Zoro # G8429392
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BKF4HD-14-G
Country of Origin
China
Description
Optiflow Heavy Duty Faucet with 14" Swing Spout and 8" O.C. Deck Mount. Includes 1/4 Turn Ceramic Cartridges, Integral Check Valves. Faucet is Lead Free. ANSI/NSF 61, cCSAus