  • Mfr # CLKTBCAM-S71LP-RLMB
  • Zoro # G816345972
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CLKTBCAM-S71LP-RLMB
Country of Origin
China
Description
Features Designed to securely store your tools and equipment Heavy-duty polished aluminum welded construction Camlocker's locking cam mechanism for extra security Key-lockable chrome plated hefty carbon steel t-handles Full-length stainless steel hinges Full-length insulated lid Comes with removable, sliding tool tray Convenient opening from either side Completely carpeted throughout sides and floor Removable floor carpeting for easy cleaning Compatibility 1999-2018 Chevy All Fullsize Specifications Finish: Matte Black Dimension: 14in D x 20in W x 71in L Weight: 100 lbs