Cui Inc DC to DC Converter, 24V DC to 12V DC, 20VA, 0 Hz, Chassis PYB20-Q24-S12-H-T
DC to DC Converter, 24V DC to 12V DC, 20VA, 0 Hz, Chassis (Discontinued)
  • Mfr # PYB20-Q24-S12-H-T
  • Zoro # G005827135
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PYB20-Q24-S12-H-T
Country of Origin
China
Dimensions
Height
0.84 in
Width
1.24 in
Depth
2.99 in
Details
Item
DC to DC Converter
Converts
24V DC to 12V DC
VA Rating
20VA
Mounting
Chassis
Frequency
0 Hz