  • Mfr # UTOU1108432
  • Zoro # G9792503
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
84 in
Length
110 in
Color
Mocha Cappuccino
Material
Cover Dimensions
108 in W x 82 in D x 32 in H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
UTOU1108432
Country of Origin
China
Dimensions
Width
84 in
Length
110 in
Cover Dimensions
108 in W x 82 in D x 32 in H
Height
32 in
Size
108 in W x 82 in D x 32 in H