  • Mfr # E22LED120WN
  • Zoro # G5218437
Voltage
120V AC/DC
Color
White
Lumens
6
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E22LED120WN
Country of Origin
Dominican Republic
Dimensions
Size
22.5 mm
Product Height
.05 in
Product Length/Depth
1 in
Product Width
.5 in
Voltage
120V AC/DC
Color
White
Lumens
6
Includes
120 Volts
Wattage Equivalency
0.5W CFL/3W INC
Watts
0.72 W
Pushbutton accessory
Special Features
Light unit type
Continuous
Series
E22
Used with
10250T
Light unit voltage
120 Vac/dc