  • Zoro # G702300047
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
GL11769-2 (GARLAND)
Zoro #
G702300047
UPC #
Country of Origin
United States
Description
Nat/Lp Pilot, Factory # 2Ch-10, 1830-115, 1830-500,; Tube Size 3/16" & 1/4", Flame Pattern Right;;Garland Oven Series: Bco, Eco, G48P, G2000, Ico.;Southbend Oven 321D After 1982 (1982 & Prior Use Oem #;1164282).Series: 136 & 142 W/Suffix C Or D But W/O Co;Prefix, 300 W/F Suffix.;Us Range Oven Series: Performer Ii (Right Side) W/Standing;Pilot.(Units W/Electronic Pilot Use M-214);Vulcan Hart Oven 260L-77R, 319A-77R, 399A-77R, Series: Eg,;Vg.Sg-60L-77R, Sg-260L-77R.24L, 48L, 481L/Lc, 148L/Lc,;36L/Lc, 60L/Lc/Lcc 160L/Lc, 260L/Lc/Lcc;Wolf Model?