  • Mfr # MDS2430KC5+MD24-DRW18-EH
  • Zoro # G221857060
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
MDS2430KC5+MD24-DRW18-EH
Country of Origin
United States
Description
Your M-Series medical equipment cart is flexible enough to allow multiple types of configurations. For those with large medical equipment that won’t fit inside a drawer, swap out a 9 in, 12 in or 18 in section of vertical drawer space with an equipment holder. This open holdall includes 17 in of depth and a 2 in pass-through hole for all your cords and cables. M-Series carts offer you choices.