  • Zoro # G102266004
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Zoro #
G102266004
UPC #
Country of Origin
Mexico
Description
120V 660W, 30" Warmer;New Style .260" Dia.;25-1/2" From End Of Element To Mounting Bracket.;To Replace Elements In Old Style Units, You Must Notch The;End Plates To Accept The Larger Diameter New Style Elements.