  • Mfr # E20-208100-M-G-KIT
  • Zoro # G815398450
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E20-208100-M-G-KIT
Country of Origin
Unknown
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 100A, MMU Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output