  • Mfr # E34-2081600R02-X-KIT-NS
  • Zoro # G815397750
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-2081600R02-X-KIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 1600A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, No 2V Output Current Sensors Included