  • Mfr # E34-208200-J05KIT-NS
  • Zoro # G615400452
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-208200-J05KIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 200A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, No 2V Output Current Sensors Included