  • Mfr # E34-208200-R06XSPKIT
  • Zoro # G915403979
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-208200-R06XSPKIT
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 200A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, Modbus TCP/IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, 2 Split-Core Current Sensors with 2V Output