  • Mfr # E32-2083200MEZ7-SPKIT-NS
  • Zoro # G715403551
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-2083200MEZ7-SPKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 120/208-240V, 3200A, MMU Enclosure, EZ-7 Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included