  • Mfr # E34-2083200R01-X-KIT-NS
  • Zoro # G215405093
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-2083200R01-X-KIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 3200A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, No 2V Output Current Sensors Included