  • Mfr # E20-208800-M-G-KIT-NS
  • Zoro # G615402623
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E20-208800-M-G-KIT-NS
Description
Class 200 Meter, 120/208-240V, 800A, MMU Enclosure, Pulse Output, Green Class Net Meter, No 2V Output Current Sensors Included