  • Mfr # E34-208800-J02-SPKIT-NS
  • Zoro # G115397054
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-208800-J02-SPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 800A, JIC Steel Enclosure, Modbus RTU, EZ-7 Ethernet Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included