  • Mfr # E34-208800-R05-SPKIT-NS
  • Zoro # G515398026
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-208800-R05-SPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 120/208-240V, 800A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included