  • Mfr # E34-480100-J06KIT
  • Zoro # G615406508
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-480100-J06KIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, JIC Steel Enclosure, Modbus RTU, Modbus TCP/IP Protocol, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output