  • Mfr # E34-480100-J01-SPSCS-NS
  • Zoro # G015404944
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480100-J01-SPSCS-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 100A, JIC Steel Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included