  • Mfr # E32-480100-REZ7KIT
  • Zoro # G615401725
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-480100-REZ7KIT
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 100A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7 Protocol, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output