  • Mfr # E34-4801600J03-X-KIT
  • Zoro # G915397612
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-4801600J03-X-KIT
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 1600A, JIC Steel Enclosure, BACnet MS/TP, EZ-7 Ethernet Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, 3 Split-Core Current Sensors with 2V Output