  • Mfr # E34-4801600R05-X-KIT-NS
  • Zoro # G315399216
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
E34-4801600R05-X-KIT-NS
Country of Origin
Unknown
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 1600A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, BACnet IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control, No 2V Output Current Sensors Included