  • Mfr # E32-480200-RRTU-SPKIT-NS
  • Zoro # G715404589
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E32-480200-RRTU-SPKIT-NS
Description
Class 320 Meter, 277/480V, 200A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included