  • Mfr # E34-4803200R01KIT-NS
  • Zoro # G415405589
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-4803200R01KIT-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 3200A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, EZ-7 Ethernet Protocol, No 2V Output Current Sensors Included