  • Mfr # E34-4803200R02-SPKIT-NS
  • Zoro # G215405505
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
E34-4803200R02-SPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 3200A, NEMA 4X Enclosure, Modbus RTU, EZ-7 Ethernet Protocol, Single Phase or Two Phase Two Element, No 2V Output Current Sensors Included