  • Mfr # E34-480400-R04XSPKIT-NS
  • Zoro # G815396791
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
E34-480400-R04XSPKIT-NS
Description
Class 340 Meter, 277/480V, 400A, NEMA 4X Enclosure, EZ-7, Modbus TCP/IP Protocol, Expanded Feature Pack - Load Control - Single Phase, No 2V Output Current Sensors Included