  • Mfr # GLSETX600DHWING20T
  • Zoro # G705979226
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
GLSETX600DHWING20T
Country of Origin
China
Description
* 600W digital dimmable electronic ballast: Operating voltage range 100V~265V with 120V working voltage. Dimmable options: 50%, 75%, 100%. Watt option 150w/ 250w/ 400w/ Super lumens (110%)