  • Mfr # 177-RY-20BP
  • Zoro # G4781326
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
177-RY-20BP
Country of Origin
United States
Description
Made with 1" single thickness, heavyweight nylon webbing for longer wear. 24 foot long with convenient hand loop for training. Choice of solid brass swivel bolt snap, 20" brass plated chain, 24" solid brass chain, or 24" brass plated chain.