  • Mfr # K1163.04X20
  • Zoro # G802082164
Thread Size
M4
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
K1163.04X20
Thread Size
M4
Fastener Length
20 mm
Head Height
6.5 mm
Head Thickness
3.5 mm
Head Dia.
16 mm
Head Width
16 mm