  • Mfr # JR17X20X20,5
  • Zoro # G012425973
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
JR17X20X20,5
Country of Origin
Japan
Description
Koyo JR17X20X20,5 Metric Series Inner Ring, 17 mm ID x 20 mm OD, 20.5 mm OAW, For Use With BK2020, HK2020, HK2018RS, HK2020.2RS Drawn Cup Needle Roller Bearing, Steel